תיווך עסקי

תיווך עסקים

תיווך עסקים/עסקי מקובל בסוגי עסקאות רבים ובין היתר, למכירת עסקים מסוגים שונים. אחת הדרכים הטובות היא פרסום באמצעות אתרי תיווך ידועים, כאשר, בכל אתר כזה יש קטגוריות ותחומים שונים דוגמת: מזון, הלבשה והנעלה, שירותים, מסחר ועוד. יש חלוקה לאזורים, ולעיתים, גם מוסיפים תמונות, מציינים מחיר מבוקש ופרטים נוספים. כל הפניות ההדדיות הראשונות נעשות, לרוב, דרך המתווך הגוזר מכל עסקה את עמלת התיווך. רו"ח "עובד כדורי" מתמחה במכירות ורכישות עסקים וניתן לקבל ממנו מידע וייעוץ.

תיווך עסקים למכירה

תיווך עסקים/עסקי מצליח לשדך בין רוכשים ומוכרים רבים בגלל התפוצה שלו, המגוון הרב של עסקים שהוא מציע והכדאיות שבניצול שירותיו. בעיקרון, רכישה באמצעות תיווך עסקים עשויה להיות כדאית מאוד. אתרי תיווך פרוסים בכל הארץ והמודעות מגיעות לאנשי עסקים רבים יותר.  זמן החיפוש מתקצר, קיים מידע רלוונטי נדרש וכל אחד יכול לבדוק אותו כבר בהתחלה. במידה והעסק המוצע מתאים אזי הרוכש הפוטנציאלי עובר לשלב הבא ויוצר קשר עם המוכר לקביעת פגישה נוספת.

תיווך עסקי לחברות

כל רכישה אמורה להתבצע לאחר בדיקות נאותות  שמשמעותה בדיקת מצבו הכלכלי והפיננסי של העסק. בעסקים גדולים היא תהיה מספר שנים אחורה. המוכר יידרש להציג מסמכים מבוקרים על ידי רואי חשבון. כך, מאזנים, דו"חות רווח והפסד, תזרימי מזומנים, דפי חשבון בנקים ועוד. בנוסף, יש לבדוק פרמטרים שונים דוגמת: לקוחות וספקים, ידע ארגוני, הון אנושי ואחרים נוספים חשובים היכולים להאיר נקודות שונות. כמו כן, יש לוודא שלא עומדות תביעות כנגד העסק ועוד. כמובן, שמומלץ לקבל אותו נקי מחובות. לאחר מכן, מתקיים משא ומתן. במידה וכל התנאים ההדדיים מקובלים בעל פה, אזי עוברים להכנת הסכם. מכין אותו עורך דין מסחרי המתמצא בתחום. הוא חייב להיות בהתאם לחוקים הממשלתיים הקיימים. חתימה עליו מעידה שהצדדים מסכימים לתוכנו.

משרד תיווך עסקים

ליווי מקצועי של רואה חשבון הוא דבר מאוד מומלץ,  לקבל שירות מקיף מרו"ח עובד כדורי בעל המוניטין. השירות כולל ייעוץ, בדיקת נאותות של העסק העומד למכירה, המלצות, מעורבות במשא ומתן ובהסכם וליווי ככל הנדרש. כך כדאי לרכוש נכס בצורה מוצלחת.

תיווך עסקים למכירה

תיווך מסחרי

תיווך מסחרי מנסה לשדך בין איש עסקים הרוצה למכור עסק לבין אחר המעוניין ברכישתו. לתיווך כזה יש יתרון רב מאחר וניתן למצוא באתר שבבעלותו שפע של הצעות בתחומים שונים ומגוונים. ההיצע הרב הינו מכל אזורי הארץ – מה שמוסיף עוד יותר לאטרקטיביות שלו. מדובר, איפה, על שירות יעיל כאשר המתווך גוזר עמלה מהצדדים. רו"ח "עובד כדורי" מתמחה בליווי עסקאות של מכירת עסקים וניתן לקבל ממנו מידע מקיף וייעוץ פרטני.

הסכם תיווך מסחרי

תיווך מסחרי מספק מידע ראשוני ממוקד וחיוני על כל עסק. רמת החשיפה נקבעת, כמובן, על ידי המוכר. לעיתים הוא יעדיף למסור פרטים רבים ככל האפשר כדי שלא יטרידו אותו יותר מדי. במקרים אחרים, ימעיט בפרטים כדי לעורר סקרנות וכדומה. בשני המצבים קיימים סיכונים לאיבוד מתעניינים אבל, ההחלטה  נעשית גם לפי הכישורים הוורבליים של המוכר – כפי שהוא רואה עצמו, יכולות השיווק שלו ועוד. המשא ומתן מתחיל, לעיתים, כבר בשיחה הראשונה. במידת הצורך תיערך פגישה ראשונית ובעתיד נוספות. במהלכן ירצה הרוכש לקבל נתונים רבים ככל האפשר כולל פיננסיים וכלכליים מבוקרים על ידי רואה חשבון. המוכר אמור לספק את המידע בשקיפות רבה.

משרד תיווך מסחרי

בדיקות והתניות של הרוכש, בדיקות נוספות נערכות למצבו הארגוני של העסק, הכוח האדם המצוי בו, רשימת לקוחות וחוזים עתידיים ועוד. אם התנאים ההדדיים מתאימים אזי ההסכמות עשויות להירשם בחוזה מסודר הנערך על ידי עורך דין. הוא חייב להיות תקין מבחינת חוקים ממשלתיים קיימים. כן יהיו בו סעיפים שונים המפרטים לפרטי פרטים סיטואציות שונות. יהיה צורך לקבוע הפרות ותרופות עבורן וכן הלאה. חתימה עליו מעידה ששני הצדדים הסכימו לתוכנו.

רואה חשבון מיומן

מומלץ להיעזר ברו"ח "עובד כדורי" בעל המוניטין בתחום. ברשותו משרד עם תשתית מקצועית המותאמת לפעילותו. שירותיו כוללים ייעוץ, בדיקת נאותות של העסק המועמד למכירה, המלצות לגביו, מעורבות במשא ומתן ובעריכת ההסכם וליווי ככל הנדרש. שירותיו ניתנים עם יחס אישי ואדיב לכל לקוח – ותיק או חדש. זוהי הדרך הטובה והבטוחה ביותר לתהליך מורכב של רכישת נכס, ולכן, כדאי להשקיע בו רבות.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  דני אייזנר בעלים חברת "dan solution"

  המשך קריאה

  יצחק קאול הוא איש עסקים ישראלי. בעברו כיהן כמנכ"ל בזק מנכ"ל דואר ישראל, ומנכ"ל כלל

  יצחק קאול הוא איש עסקים ישראלי. בעברו כיהן כמנכ"ל בזק מנכ"ל דואר ישראל, ומנכ"ל כלל. כיום פועל קאול באמצעות חברה פרטית העוסקת במיזוגים ורכישות ומעניקה שירותי ניהול לדירקטוריונים בחברות גדולות...

  המשך קריאה

  יובל זיו- בעלים משותף ומנכ"ל אסיא שירותי בריאות קהילתיים בע"מ

  המלצה חמה על רו"ח עובד כדורי : אמין, מקצועי, אדיב, ענייני. משקיע זמן ומאמץ בליווי מתמשך של העיסקה. השלמנו החודש בעזרתו עיסקה ראשונה מתוך מגוון הזדמנויות שהציג לנו, וכבר מתכננים יחד את...

  המשך קריאה

  הקמת קרן השקעות למימון תביעות משפטיות

  חברת פיננסים גדולה הקימה קרן בשיתוף עם חברה שעוסקת בתביעות רשלנות רפואית וחוות דעת. מטרת הקרן מימון וסיוע כספי לזקוקים לחוות דעת תוך השתתפות בכספים שיתקבלו מההליך המשפטי.

  המשך קריאה