שירות בינלאומי

גישה לקהילת הקונים בארה"ב ובחו"ל יכולה להיות מאתגרת. מרבית הקונים והמוכרים בצפון אמריקה ובעולם המערבי בודקים רק עסקאות מקומיות. לקרנות רבות אין מנדט להסתכל מחוץ לשוק המקומי. למרות מחשבה סגורה שכזו, אתה יודע שקונה או מוכר מחו"ל הוא הנכון עבור החברה שלך.

​יש לנו גישה והכרות עמוקה לקהילת הרוכשים בארה"ב וזאת באמצעות איש צוות שלנו שמתגורר בארה"ב. גישה לקונים אסטרטגיים ופיננסיים כאחד. עסקאות ואינטראקציה עם קונים מוכרים, חברות ובנקאים ברחבי העולם. אנו נעזור בזיהוי אותם קונים ומוכרים עם התיאבון לצאת לשוק הבינלאומי, להשקיע בעסק שלך ולעזור לחברה שלך למצות את מלוא הפוטנציאל שלה.

תן לצוות שלנו לעזור להעריך אם ייתכן וסביר להניח שיש קונה בחו"ל לעסק שלך.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  עשרים וחמישה כללים "עשה ואל תעשה" בפגישה ראשונה עם מוכר עסק או משקיע

  כותב: רו"ח עובד כדורי התוכן והמידע במאמר הגיע בעיקבות: מידע מקצועי ואקדמי, ומניסיון אשר נצבר ממאות פגישות עם בעלי חברות, משקיעים, קרנות השקעה, בנקאי השקעות וסטרטאפים. מה לעשות לפני הפגישה? להתכונן לפגישה...

  המשך קריאה

  ניוד תיק השקעות מנוהל לבית השקעות מוביל

  חברת פיננסים מובילה קיבלה לטיפולה ניהול של כמה עשרות תיקים מנוהלים בגובה מאות מיליוני שקלים.

  המשך קריאה

  דב גרליץ מנכ"ל ובעלים חברת דב פנדה בע"מ

  עובד בן מדהים ומקצוען אחרי כמה דקות של פגישה הגענו ישר לתכלית בסיום הפגישה כבר הייתה תוצאה ראשונה והתחלנו להתקדם במהירות לעבר היעד למרות שעובד לא מכיר את התחום בתוך...

  המשך קריאה

  פרופסור אהוד דוידסון מנכ"ל קופת חולים כללית לשעבר

  אני שמח לברך את עובד כדורי על המקצועיות, המסירות וביחוד האנושיות הבולטת שלו. תכונות אלה משרתות היטב את שותפיו ולקוחותיו כפי שחשתי באופן אישי.

  המשך קריאה