שירות בינלאומי

גישה לקהילת הקונים בארה"ב ובחו"ל יכולה להיות מאתגרת. מרבית הקונים והמוכרים בצפון אמריקה ובעולם המערבי בודקים רק עסקאות מקומיות. לקרנות רבות אין מנדט להסתכל מחוץ לשוק המקומי. למרות מחשבה סגורה שכזו, אתה יודע שקונה או מוכר מחו"ל הוא הנכון עבור החברה שלך.

​יש לנו גישה והכרות עמוקה לקהילת הרוכשים בארה"ב וזאת באמצעות איש צוות שלנו שמתגורר בארה"ב. גישה לקונים אסטרטגיים ופיננסיים כאחד. עסקאות ואינטראקציה עם קונים מוכרים, חברות ובנקאים ברחבי העולם. אנו נעזור בזיהוי אותם קונים ומוכרים עם התיאבון לצאת לשוק הבינלאומי, להשקיע בעסק שלך ולעזור לחברה שלך למצות את מלוא הפוטנציאל שלה.

תן לצוות שלנו לעזור להעריך אם ייתכן וסביר להניח שיש קונה בחו"ל לעסק שלך.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עוד בנושא

  לוגיסטיקה

  לוגיסטיקה היא העברת מטלטלין ואינפורמציה בין נקודת מוצא לנקודת יעד. להשגת מטרה זו נדרשים לבצע תכנון, יישום ובקרה של תהליכי שינוע , אחסנה ואריזה.

  המשך קריאה

  שלמה שוהם, שופט בדימוס

  שימש כיושב ראש ועדת שחרורים  וסגן הממונה הארצי על ועדות השחרורים של שרות בתי הסוהר. בעבר  שימש גם כנציב הדורות הבאים בכנסת ישראל היחיד. סגן נשיא עולמי ל-NIFG ארגון העל של הנציבויות למען הדורות הבאים....

  המשך קריאה

  מדריך "סווט" (חוזקות, חולשות, הזדמנויות ואיומים)

  SWOT ׁ(Strengths, Weaknesses, Opportunities, Threats) ניתוח SWOT מקבל חשיבות יתרה בעת מכירת או קניית כל סוג של עסק. במאמר זה, נבחן מהו ניתוח SWOT ומדוע הוא חלק חשוב ממחקר החברה שלך. ישנה...

  המשך קריאה

  יובל אמיר מנכ"ל ובעלים "טגונט בע"מ"

  שירות מעולה פשוט בן אדם חכם.

  המשך קריאה